پلی لیست بهترین آهنگ های بهار 1403 پلی لیست های موزیکدل❤️

دانلود اهنگ یا روحی احمد بتشان

دانلود آهنگ جدید احمد بتشان به نام یا روحی

هم اینک شما کاربران و همراهان گرامی را به دانلود آهنگ فوق العاده زیبا و دلنشین یا روحی با صدای احمد بتشان به همراه تکست (متن ترانه) و کیفیت های ۳۲۰ و ۱۲۸ در موزیکدل♥ دعوت میکنیم.

Download New Music, (Ahang) BY : Ahmd Btshan Ya Rwhy/ And lyrics

دانلود اهنگ یا روحی احمد بتشان
نام خواننده: احمد بتشان
نام آهنگ: یا روحی

متن آهنگ یا روحی احمد بتشان

آه یا روحی لأ قلبی وروحی مش روحی وبس !♫! و یا أجمل إحساس فی الدنیا ممکن یتحس !♫! خد عینی خدنی بأحلامی !♫! !♫! بالعمر الباقی فی أیامی !♫! و کفایه أشوفک قدامی و أنا عینی فی عنیک !♫! لو تطلب نجمه هجبهالک من حضن اللیل !♫! هعملک کل اللی فی بالک و ده رد جمیل !♫! للحب اللی انت ادیتهول وقوفک جانبی وأنا بطولی هیشیلک شیل !♫! لو تطلب نجمه هجبهالک من حضن اللیل !♫! هعملک کل اللی فی بالک و ده رد جمیل !♫! للحب اللی انت ادیتهولی وقوفک جانبی وأنا بطولی !♫! هیشیلک شیل !♫! أنا عایزک ترتاح یا حبیبی و متشیلش الهم أنا عایزک تعرف إن انت فی حیاتی أهم من الدم اللی بیجری فی جسمی !♫! تستاهل بکره تشیل اسمی !♫! !♫! أنا لیک یا حبیبی و طول عمری أنا هفضل لیک

دانلود اهنگ یا روحی احمد بتشان - رسانه موزیکدل

ای جان من ، نه ، قلب و روح من فقط روح من نیست و آه ، زیباترین احساس جهان را می توان احساس کرد !♫! چشم هایم را بگیر ، مرا در رویاهایم ببر بقیه روزهایم ، و همین بس که تو را جلوی من می بینم !♫! و چشم من در چشمان توست اگر یک ستاره بخواهید ، به شما می دهد !♫! از آغوش شب !♫! من هر کاری را که در ذهن شما باشد انجام می دهم !♫! و این پاسخ خوبی است بخاطر عشقی که به من دادی !♫! کنارم ایستادن من قهرمان هستم تو را اگر یک ستاره بخواهید ، به شما می دهد !♫! از آغوش شب !♫! من هر کاری را که در ذهن شما باشد انجام می دهم و این پاسخ خوبی است !♫! بخاطر عشقی که به من دادی !♫! کنارم ایستادن من قهرمان هستم تو را !♫! من می خواهم استراحت کنی ، عشق من ، و نگران نباش می خواهم بدانید که شما در زندگی من مهمتر هستید !♫ !♫!! از خونی که در بدنم جاری است تو سزاوار نام من هستی !♫! من متعلق به تو هستم ، عشقم و تا آخر عمر !♫! من شما را ترجیح می دهم !♫!

یا روحی

دانلود آهنگ یا روحی احمد بتشان + پخش آنلاین

پخش آنلاین آهنگ یا روحی

چه امتیازی به این آهنگ میدی؟

میانگین امتیازات: 1 | تعداد آرا: 1

ارسال نظر برای این آهنگ

نظرات شما

نظری یافت نشد