پلی لیست بهترین آهنگ های بهار 1403 پلی لیست های موزیکدل❤️

دانلود اهنگ کوچه باغ راز محمد اصفهانی

دانلود آهنگ جدید محمد اصفهانی به نام کوچه باغ راز

هم اینک شما کاربران و همراهان گرامی را به دانلود آهنگ فوق العاده زیبا و دلنشین کوچه باغ راز با صدای محمد اصفهانی به همراه تکست (متن ترانه) و کیفیت های ۳۲۰ و ۱۲۸ در موزیکدل♥ دعوت میکنیم.

Download New Music, (Ahang) BY : Mohammad Esfahani Kooche Baghe Raaz/ And lyrics

دانلود اهنگ کوچه باغ راز محمد اصفهانی
نام خواننده: محمد اصفهانی
نام آهنگ: کوچه باغ راز

متن آهنگ کوچه باغ راز محمد اصفهانی

چشای تو نور کوچه باغ رازه چشای من ظلمت شب نیازه !♫! با همدیگه راز و نیازی داشتیم حکایت دور و درازی داشتیم !♫! با همدیگه راز و نیازی داشتیم حکایت دور و درازی داشتیم !♫! !♫! اما پس از اون آشنایی آن همدلی آن هم زبانی از گرد راه اومد جدایی !♫! رفتی و چشم به رام گذاشتی تو این قفس تنهام گذاشتی حالا نمیدونم کجایی !♫!!♫! کاشکی یکی بود مارو با هم آشتی میداد کاشکی چشامون باز تو چشم هم میوفتاد !♫!

دانلود اهنگ کوچه باغ راز محمد اصفهانی - رسانه موزیکدل

امروز اگه تاریک و خاموش و سیاهه فردا که شد دنیا پر از خورشید و ماهه !♫! امروز اگه تاریک و خاموش و سیاهه فردا که شد دنیا پر از خورشید و ماهه !♫! اما پس از اون آشنایی آن همدلی آن هم زبانی از گرد راه اومد جدایی !♫! رفتی و چشم به رام گذاشتی تو این قفس تنهام گذاشتی حالا نمیدونم کجایی !♫! کاشکی یکی بود مارو با هم آشتی میداد کاشکی چشامون باز تو چشم هم میوفتاد !♫! امروز اگه تاریک و خاموش و سیاهه فردا که شد دنیا پر از خورشید و ماهه !♫! امروز اگه تاریک و خاموش و سیاهه فردا که شد دنیا پر از خورشید و ماهه !♫!

کوچه باغ راز

دانلود آهنگ کوچه باغ راز محمد اصفهانی + پخش آنلاین

پخش آنلاین آهنگ کوچه باغ راز

چه امتیازی به این آهنگ میدی؟

میانگین امتیازات: 3.7 | تعداد آرا: 3

ارسال نظر برای این آهنگ

نظرات شما

نظری یافت نشد