پلی لیست بهترین آهنگ های بهار 1403 پلی لیست های موزیکدل❤️

دانلود اهنگ گل سرخ علی زند وکیلی

دانلود آهنگ جدید علی زند وکیلی به نام گل سرخ

هم اینک شما کاربران و همراهان گرامی را به دانلود آهنگ فوق العاده زیبا و دلنشین گل سرخ با صدای علی زند وکیلی به همراه تکست (متن ترانه) و کیفیت های ۳۲۰ و ۱۲۸ در موزیکدل♥ دعوت میکنیم.

Download New Music, (Ahang) BY : Ali Zand Vakili Gole Soorkh/ And lyrics

دانلود اهنگ گل سرخ علی زند وکیلی
نام خواننده: علی زند وکیلی
نام آهنگ: گل سرخ

متن آهنگ گل سرخ علی زند وکیلی

پس از من یاد یک انسان همیشه با تو خواهد بود !♫! غم یک روح سرگردان همیشه با تو خواهد بود !♫! اتاق پاک قلبت مال من شاید نبود اما !♫! پس از من یاد یک مهمان همیشه با تو خواهد بود !♫! گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی !♫! بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود !♫! تو دستم را نوازش کرده بودی بعد از این حتما !♫! تب یک عشق بی پایان همیشه با تو خواهد بود !♫! گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی !♫! بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود !♫! تو دستم را نوازش کرده بودی بعد از این حتما !♫! تب یک عشق بی پایان همیشه با تو خواهد بود !♫!

دانلود اهنگ گل سرخ علی زند وکیلی - رسانه موزیکدل

تو در آغوش من خورشید بودی ای شب دریا !♫! نگاه مرد کوهستان همیشه با تو خواهد بود !♫! به دستت میسپارم چشم های اشکبارم را !♫! گل زیبای من باران همیشه با تو خواهد بود !♫! گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی !♫! بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود !♫! تو دستم را نوازش کرده بودی بعد از این حتما !♫! تب یک عشق بی پایان همیشه با تو خواهد بود !♫! گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی !♫! بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود !♫! تو دستم را نوازش کرده بودی بعد از این حتما !♫! تب یک عشق بی پایان همیشه با تو خواهد بود !♫!

گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی

دانلود آهنگ گل سرخ علی زند وکیلی + پخش آنلاین

پخش آنلاین آهنگ گل سرخ

چه امتیازی به این آهنگ میدی؟

میانگین امتیازات: 5 | تعداد آرا: 3

ارسال نظر برای این آهنگ

نظرات شما

نظری یافت نشد